top of page

 

„Pouštíte mě k Vám domů ve chvílích, které jsou vzácné a prchavé. A já vám je za to zachytím tak , abyste si je navždy zapamatovali.“

„Je jen jeden způsob, jak zastavit čas; fotografie.“

list.jpg

 

Když se narodí miminko, je to největší štěstí a radost v životě. Každá maminka, chce zachytit ten krásný okamžik všemi způsoby, kterými jen může.

Váš mobil je plný fotografií miminka, ale to nejdůležitější na fotkách chybí. A to jste vy a vaše pouto mezi vámi a miminkem.

 Dopřejte vám i vašim dětem mít zachyceny vzpomínky, na kterých jste jako rodina všichni pohromadě. V budoucnu budete vděčni za zachycení těchto neopakovetelných okamžiků.

Chtěli byste fotky vašeho miminka z jeho prvních dní života, ale raději byste zůstali v pohodlí vašeho domova? Ráda přijedu za Vámi. Nebudete muset s miminkem nikam cestovat a budete mít jak vy, tak i vaše miminko svůj klid a pohodlí.

Díky hře světla a zajímavým úhlům nafotím v každém domově působivé a hlavně autentické snímky.

I když na fotkách vypadá, že jsou všechna miminka hodná celou dobu focení, opak je většinou pravdou. Převážná část dětí je často hladová, má koukající dlouhé chvilky, poplakává si.

Na focení mám vždy vyhrazeno dostatek času a tempo celého focení určuje miminko a jeho potřeby a já se vždy přizpůsobím.

Focení novorozenců je nejideálnější do 14 dní od narození. U lifestylového focení u vás doma lze fotit ale i později, kdy na to jako maminka budete fyzicky i psychicky připravena.

Pokud máte zájem o tyto fotografie, objednávejte se prosím nejlépe již v těhotenství. Poznamenám si Váš datum porodu a po narození miminka domluvíme termín focení.

U Vás doma mohu nafotit zajisté i těhotenské a rodinné fotografie.

list.jpg
bottom of page